Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Greenstar Elite GSE-5050 Chrome
Nasz bestseller

Greenstar Elite GSE-5050 Chrome

 • Wyciskarka do soków Greenstar Elite GSE-5050. Flagowy model wyciskarek Tribest. Firma wdrożyła wiele usprawnień w porównaniu z poprzednimi modelami, udostępniając nam jedną z najlepszych wyciskarek poziomych. Polska dystrybucja www.tribest.pl
3 590,00 zł
brutto / szt.
z
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Zadzwoń i zamów: 501 145 515

Wysoka wydajność

Greenstar Elite GSE-5050 czyli wielofunkcyjna wyciskarka, wyposażona w dwa masywne wałki ślimakowe oraz dużą ilość dodatkowych przystawek, które w znaczny sposób zwiększają wszechstronność wyciskarki.

Technologia magnetyczna i bioceramiczna

Walce z bioceramicznymi zakończeniami gwarantują, że sok wyciskany w wyciskarce nie ma kontaktu z metalowymi częściami wyciskarki. Materiał bioceramoczny wytwarza wibracje o częstotliwości podczerwieni. Drgania stabilizują sok, dzięki czemu możemy dłużej przechowywać wyciśnięty sok ( do 72 godzin w lodówce ).

Kompleksowe możliwości

Obecność przystawki homogenizującej i rozdrabniającej, daje możliwość przygotowywania np. masła orzechowego, musów, przecierów, purée, mielenia zboża, kawy, przypraw, mleka migdałowego, kokosowego, a także robienia sorbetów i lodów.

Wszelkiego rodzaju zielenina

Dzięki unikalnym przekładniom Twin Gears, Greenstar, jest w stanie uzyskać sok z prawie wszystkich rodzajów zieleniny, ziół, włóknistych roślin i traw, kiełków oraz twardych warzyw. Wyciskarka Greenstar poradzi sobie z zieleniną jak żadna inna. Urządzenie wyciska soki w sposób ciągły, nie zatykając się a miąższ pozostaje suchy.Cechy

 • większa wydajność
 • nowy zgrabny design
 • nowy system blokujący
 • dodatkowe bezpieczeństwo
 • łatwe czyszczenie
 • nowy trzystopniowy proces wyciskania soków
 • materiały bio-ceramiczne i magnetyczne
 • regulacja gęstości soku
 • wielofunkcyjność - dodatkowe funkcje do homogenizacji i produkcji makaronu

Zawartość opakowania

 • sitko do przecedzania
 • regulator gęstości pulpy do twardych warzyw ( w kolorze czarnym )
 • regulator gęstości pulpy do miękkich owoców warzyw ( w kolorze białym opcjonalnie)
 • końcówka do past i paluszków
 • sitko grube sitko drobne
 • przystawka homogenizująca
 • wałki ślimakowe
 • obudowa wałków ślimakowych
 • dzbanek do soku
 • tacka pod dzbanek do soku
 • popychacz plastikowy, popychacz drewniany
 • szczotka do czyszczenia sitek kabel zasilający

 

 

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 Chrome

Green Star Elite GSE-5050 to udoskonalony model wyciskarek Green Star Elite, nagradzanych za niedoścignioną jakość. W GSE 5050 zostały zastosowane spektakularne rozwiązania, które sprawiają, że napoju jest znacznie więcej niż przy wykorzystywaniu innych porównywalnych urządzeń. To zasługa wolnych obrotów - 110 obr./minutę. Wyciskarka Green Star jest niezastąpionym urządzeniem podczas stosowania wszelkich terapii sokowych (m. in. terapia Gersona). Wersja z dwoma wałkami ślimakowymi gwarantuje uzyskanie jednolitego, jedwabistego soku. Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 posiada trzy etapy wyciskania surowca (inne modele mają dwa).

FAZA I - ROZDRABNIANIE
Proces ten rozpoczynają dwa walce (nr 7- wałki ślimakowe), które dokładnie rozdrabniają surowiec na początku obróbki na mniejsze kawałeczki. Ten etap pozwala uzyskać większe ilości wyciskanego soku.

FAZA II - ROZLUŹNIENIE I MIKSOWANIE
Po rozdrobnieniu zawartość przechodzi do strefy niemetalowych ślimaków i jest poddawana rozluźnianiu tkanki, mieszaniu i miksowaniu. W trakcie tej czynności następuje otwarcie komórek owoców lub warzyw, w których zawarte są najcenniejsze dla zdrowia substancje: enzymy, flawony.

FAZA III - ZGNIATANIE MASY
To ostatni krok do uzyskania świeżego, sycącego nektaru. Prowadzi do jego wyciskania i wlewania wprost do szklanego pojemnika (nr 12). Producent zapewnia, że sok może być przechowywany w lodówce aż do 48 godzin, nie tracąc swoich właściwości odżywczych i organoleptycznych (smaku, aromatu).

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 jest zaopatrzona w walce z bioceramicznymi zakończeniami, dzięki czemu wyciskany owoc lub warzywo nie ma kontaktu z metalowymi częściami urządzenia. Materiał wykorzystany w tym modelu dodatkowo wytwarza drgania podobne do tych, jakie posiada krystalicznie czysta woda. Ma to istotne znaczenie w przypadku terminu przydatności do spożycia, gdyż wibracje korzystnie wpływają na opóźnienie procesu utleniania soku. Namagnesowanie za pomocą rdzeni z magnesami przyczynia się do eliminowania niekorzystnego zakwaszenia organizmu. Na zakwaszenie narażone są zwłaszcza osoby pijące duże, dzienne ilości naturalnej kawy lub mające grzyby w organizmie. Dzięki namagnesowaniu i ceramicznym walcom obniżającym drgania cząsteczek napoju, dłużej zachowuje substancje odżywcze (witaminy, enzymy), bez obecności których ludzki organizm łatwo ulega osłabieniu odporności.

Wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 pozyska sok niemal ze wszystkiego między innymi: z jabłka, marchewki, cytryny, rabarbaru, pokrzywy, szpinaku, kiełków, imbiru w korzeniu, a umożliwia to zastosowanie dwóch rodzajów sitek:

 • sito do miękkich owoców (nr 3) - pozwoli otrzymać soki gęste, z miękkich owoców i warzyw, np. pomidor. ananas,
 • arbuz, sito do warzyw (nr 4) – w tym m.in. do buraka, marchewki, selera oraz włóknistych np. seler naciowy,

Z kolei regulator suchości miąższu ( nr 1) - konsystencji pulpy, umożliwia otrzymanie soku bez dodatku miąższu lub bardziej zawiesisty. Wkład homogenizujący (nr 5) - nie oddzielając soku od pulpy zmieli, posieka i rozdrobni, homogenizuje np. sosy, jedzenie dla niemowląt. Przystawka zwana wkładem do paluszków chlebowych (nr 6) służy nie tylko do ich produkcji, ale też do zrobienia różnych past np. z nasion czy orzechów, masła orzechowego, masła migdałowego, sorbetów ( z truskawek, pomarańczy), puree, ciasteczek ryżowych. Specjalna tacka (nr 11) uchroni blat stołu przed rozlaniem soku.

Zalety Green Star Elite GSE-5050:

 • wyciskanie maksymalnej ilości soku,
 • nie utlenianie uzyskanego napoju,
 • łatwość montażu i demontażu (dzięki systemowi zatrzasków), poszczególnych elementów, umożliwiających proste czyszczenie, pokrywa wyciskarki jest łatwo nakładana od góry
 • magnetyzm - Green Star jako jedyne wytwarzają subtelne pole magnetyczne,
 • niskie obroty, które nie wytwarzają ciepła (pozbawiłoby ono mnóstwo wartości odżywczych soku),
 • zabezpieczenia - przy niedomkniętej pokrywie urządzenie nie zostanie uruchomione,
 • można myć w zmywarkach.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 posiada akcesoria podobnie jak model GSE-5050, ale występuje w zupełnie nowym kolorze. Nowoczesna wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 w chromie stanowi idealne urządzenie pomieszczeń i aneksów kuchennych.

Zastosowanie: do owoców, warzyw, kiełków, nasion, orzechów.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 marki Tribest + książka gratis

Najnowsza wyciskarka do soków Green Star. Tribest wprowadził wiele usprawnień w porównaniu z poprzednimi modelami, udostępniając nam jedną z najlepszych wolnoobrotowych wyciskarek do soków na rynku.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w dwa masywne wałki ślimakowe oraz dużą ilość dodatkowych przystawek, które w znaczny sposób zwiększają wszechstronność wyciskarki. Jak każda pozioma wyciskarka do soków, sprawdza się ona doskonale przy wyciskania wszelkiego rodzaju zieleniny. Dzięki temu, że wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 wyposażona jest w sita zarówno z dużymi jak i małymi otworami, doskonale sprawdza się ona przy wyciskaniu miękkich i twardych produktów.

Wyciskarka do soków Green Star GSE-5050 - nowe funkcje:

Oprócz wymienionych poniżej nowych funkcji, wyciskarka do soków Green Star ELITE GSE-5050 wyposażona jest w wymienny kabel zasilający oraz ulepszony uchwyt.

Nowy mechanizm zamykający: Poprzednie modele wyciskarek Green Star posiadały dwie klamry zamykające, które zabezpieczały pracujące elementy wyciskarki. Wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 wyposażona jest w ulepszony jedno zatrzaskowy mechanizm zamykający, który ułatwia montaż i demontaż urządzenia.

Nowy czujnik bezpieczeństwa: Dodano czujnik bezpieczeństwa, który zapobiega uruchomieniu urządzenia gdy pokrywa wałków ślimakowy nie jest poprawnie założona. Funkcja ta ochroni twoje palce od niepożądanego kontaktu z wałkami ślimakowymi.

Nowa gałka regulatora: Gałka regulatora została ulepszona o elementy poprawiające ich uchwyt dla lepszego komfortu oraz kontroli podczas przygotowywania soków

Nowe wałki ślimakowe JAMBO: Nowe, większe wałki ślimakowe w dalszym ciągu wyposażone są w elementy bio-ceramiczne podobnie do poprzedniej wersji, jednakże posiadają teraz zwiększoną wszechstronność. Dzięki nowemu trzy stopniowemu procesowi wyciskania, zwiększona została wydajność wyciskarki, a także uzyskuje się lepsze rezultaty podczas wyciskania miękkich owoców.

Wprowadzone udoskonalenia powodują, że przyjemność z korzystania jest jeszcze większa, a soki jeszcze smaczniejsze. Ta rewolucyjna wyciskarka pozyskuje sok już nie w dwóch ale w trzech fazach, najpierw następuje rozdrabnianie błon komórkowych w wyciskanych warzywach i owocowych, co umożliwi późniejsze dokładne wyciśnięcie soku. Po opuszczeniu strefy rozdrabniania, produkt dostaje się do pierwszej strefy niemetalowych ślimaków, w której ulega rozluźnieniu tkanki, aby membrany komórkowe zostały delikatnie otwarte. Ten genialny system jest dostępny wyłącznie w wyciskarce Green Star Elite GSE-5050. Ostatnim etapem jest już samo wyciskanie soku bogatego w enzymy, witaminy i inne minerały poprzez zgniatanie. Te trzy etapy tworzą niezwykłe połączenie, które powoduje jeszcze większą efektywność w przypadku twardych warzyw korzeniowych oraz miękkich owoców. Wolnoobrotowa technologia wyciskania soku oraz bio-ceramiczna obudowa, daje efekty jakich nie osiąga żadna inna wyciskarka. Tylko w Green Star firmy Tribest masz pewność, że sok w niezmienionej formie zostanie przyswojony przez Twój organizm.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 stosowana jest w wielu terapiach sokami min: w terapii dr Maxa Gersona, Jensena oraz dr Cabot. Wyciska: zarówno twarde jak miękkie warzywa, owoce i zioła.

Wyciskarka do soków Green Star ELITE GSE-5050 z niezwykłą wydajnością miażdży i kruszy warzywa i owoce dzięki dwu niezwykle mocnym wałkom ślimakowym. Cały proces odbywa się na wolnych obrotach (110obr/min), dzięki czemu w otrzymanym soku pozostają wszystkie witaminy oraz żywe enzymy. Sok otrzymany za pomocą tej wyciskarki charakteryzuje się najwyższą jakością, a dzięki temu, że proces utleniania jest drastycznie zahamowany, sok pozostaje świeży znacznie dłużej. Wyciskarki do soków Green Star zostały nagrodzone na przestrzeni lat wieloma nagrodami za swoją bezkompromisową jakość wykonania, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością od wczesnych lat dziewięćdziesiątych.

Wyciskarka do soków Green Star ELITE GSE-5050 wyposażona jest w dwa potężne wałki ślimakowe wykonane ze stali nierdzewnej, które miażdżą składniki oddzielając włókna w komorze wyciskania. Dodatkowo oba wałki posiadają rdzeń, który wykonany jest z materiałów magnetycznych oraz bio-ceramicznych. Zastosowanie tych materiałów umożliwia uzyskanie soku zawierającego maksymalną ilość minerałów oraz witamin. Dodatkowo sok pozostaje świeży znacznie dłużej aniżeli w przypadku innych wyciskarek.

Ponieważ wyciskarki dwuślimakowe pracują na bardzo małych obrotach w porównaniu do innych wyciskarek czy też sokowirówek, proces utleniania zachodzący w soku podczas wyciskania jest znacznie spowolniony. Podczas wyciskania praktycznie nie dochodzi do nagrzewania soku, co pomaga zatrzymać w soku drogocenne enzymy. Technologia zastosowana w dwuślimakowej wyciskarce do soków Green Star ELITE GSE-5050 pozwala na przechowywanie soku w lodówce do 48 godzin bez znacznej utraty wartościowych składników.

Wyciskarka do soków Green Star ELITE GSE-5050 potrafi także przetwarzać całe owoce dzięki temu, że jest wyposażona we wkład homogenizujący. Dzięki temu wyciskarka umożliwia przygotowanie musów, pasztetów z orzechów i warzyw, sosów, pokarmu dla niemowląt, sorbetów, masła orzechowego oraz wiele innych. Wyciskarka wyposażona jest także w dodatkową przystawkę umożliwiającą przygotowanie ciasteczek ryżowych, paluszków chlebowych, makaronów* czy klusek. Na wyposażenie znajduje się poręczna taca, która pomaga utrzymać blat kuchenny w czystości. Sito z większymi otworami może być używane , jeśli chcemy otrzymać sok zawierający w sobie więcej pulpy.

*zestaw do makaronów nie wchodzi w skład podstawowego wyposażenia. Należy go dokupić oddzielnie

 

Serwis i części zamienne – w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi, zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na wszystkie wyciskarki do soków. Posiadamy w magazynie wszystkie niezbędne części zamienne, dzięki czemu zawsze istnieje możliwość dokupienia części i akcesoriów np. nagła awaria po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

 

 

Marka
Symbol
GSE-5050-B
Kod producenta
0009375710064
Kolor dominujący
srebrny
Model
GSE-5050-B
Parametry techniczne
Długość przewodu
1,4 m
Moc
200 W
Prędkość ślimaka
110 obr./min
Waga i rozmiar
Wymiary (dł x szer x wys)
32 x 47 x 17,3 cm
Dodatkowe informacje
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Gwarancja producenta na 2 lata

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 24 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.

Opinie o Greenstar Elite GSE-5050 Chrome

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wyciskarka warta swojej ceny, testowałem przez rok od znajomego po czym zadecydowałem się na zakup. Solidna i wydajna !!! Jedyny malutki minus to że trzeba chwile poświecić aby wszystko dokładnie umyć, ale to jak z każdą wyciskarką. Polecam
2022-11-21
Rafał, Biała Podlaska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Soki oczyszczające. Jak przeprowadzić detoks organizmu sokami?

Oczyszczanie organizmu za pomocą soków staje się coraz popularniejsze. Doczekało się nazwy swojej nazwy – juicing. To doskonały sposób, aby pozbyć się z organizmu szkodliwych toksyn, a przy tym wzmocnić odporność, dostarczyć sobie ogromne dawki witamin i minerałów oraz… wspomóc się w odchudzaniu. Zalet zresztą jest więcej: soki wpływają przecież pozytywnie również na cerę oraz nasze samopoczucie. Jak przeprowadzić detoks sokami? Dziś opowiemy Ci o tym, przy okazji podsuwając kilka przepisów. Udanej lektury!

Czytaj więcej
Jakie soki dla dzieci są najlepsze? Postaw na smak i witaminy!
Warzywa i owoce są niezbędnymi składnikami zdrowej i zrównoważonej diety, zwłaszcza w wieku dorastania. Jednak maluchy sięgają po nie zwykle dość niechętnie… Jak je przekonać do spożywania dziennej porcji witamin? Z pomocą przychodzą soki dla dzieci z wyciskarki! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na to, jak urozmaicić dietę malucha o solidną porcję witamin i minerałów. Jesteś ciekawy? To zapraszamy do artykułu!
Czytaj więcej
Jakie soki dla sportowców są najlepsze? Sprawdź różne propozycje!
Nie od dziś wiadomo, że warzywa, ze względu na swoje właściwości odżywcze, powinny stanowić podstawę zdrowej i zbilansowanej diety. Kto powinien o tym pamiętać? Przede wszystkim osoby aktywne fizycznie! W końcu dieta sportowca powinna być bogata w witaminy i minerały, niezbędne do zachowania odpowiedniej kondycji i siły. Jakie soki dodające energii warto wprowadzić do swojej diety? Zapraszamy do artykułu!
Czytaj więcej
Soki na diecie redukcyjnej. Sięgnij po sprawdzone przepisy
Chcesz przejść na dietę redukcyjną, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Kluczem do sukcesu jest dobrze wyliczony bilans kaloryczny. Jednak bez zmiany w jadłospisie ograniczenie kalorii może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza pamiętając o zasadach zdrowej i zróżnicowanej diety. Jak przemycić do naszego jadłospisu 5 porcji warzyw i owoców dziennie, jednocześnie zachowując bilans kaloryczny? Z pomocą przychodzą soki wspomagające odchudzanie! Jesteś ciekaw naszych przepisów? To zapraszamy do artykułu!
Czytaj więcej
Najlepsze dodatki do domowych soków? Eksperymentujemy ze smakami!
Dodatki do soków potrafią z miejsca odmienić smak przygotowywanych przez nas napojów. Jednak warto je dodawać nie tylko ze względów smakowych. To świetna okazja, aby włączyć do swojej diety unikalne składniki, bogate w witaminy i wartości odżywcze. Jakie dodatki do soków są najlepsze? Zainspiruj się przygotowanymi przez nas propozycjami!
Czytaj więcej
Planujesz zmienić swoją dietę na zdrowszą? Wprowadź do niej domowe soki wyciskane!
Chcesz wprowadzić do swojej diety potężną dawkę witamin? Jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych możliwości, są właśnie domowe soki wyciskane. Nie tylko urozmaicają dietę o nowe, świeże smaki, ale stanowią również niskokaloryczną przekąskę. Doskonale sprawdzają się w okresie wiosennym i jesienno-zimowym, kiedy odporność organizmu jest obniżona. Jak przygotowywać domowe soki? Wszystkiego dowiesz się z naszego najnowszego artykułu. Zapraszamy!
Czytaj więcej
Soki warzywne – domowe czy kupne? Porównujemy ceny i jakość
Soki z warzyw to doskonały sposób na przemycenie do naszej diety solidnej dawki witamin. Jednak to nie wszystko, ponieważ stanowią również pyszną i sycącą przekąskę, odpowiednią do zdrowej i zbilansowanej diety. Z tego artykułu dowiesz się, czy opłaca się kupować świeże soki w sklepie, jak przygotowywać je w domu i jakie propozycje sprawdzą się najlepiej w Twojej kuchni. Ciekawy? To zaczynamy!
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.67 / 5.00 3 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-17
Zamówienie zgodnie z realizowane z dodatkowymi wytycznymi.Wałki ślimakowe były już zamontowane,co poczatkowo mogło sugerwować otwarcie ich z oryginalnego opakowania.Ogolnie wycyskarka spełnia swoje zadania ,a różnorodność kombinacji pozwala na inwencje smakową.Polecam.
2022-11-21
Szybka i profesjonalna obsługa. Produkt miałem już następnego dnia. Polecam
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel